Gençlik Çalışmaları Forumu: Yerel Yönetimlerde Gençlik

Başvuru formu için tıklayın!

Gençlerle çalışan bir örgüt müsünüz? Eğer öyleyse ve aşağıdaki illerden birinde faaliyet gösteriyorsanız “Yerel Yönetimlerde Gençlik” temalı Gençlik Çalışmaları Forumu‘na davetlisiniz! Forum, 2-3 Mayıs tarihlerinde Diyarbakır’da gerçekleşecek.

Forumda seçim sonrası gençlik örgütlerinin yerel yönetimlerdeki karar alma mekanizmalarına dahil olma sürecini konuşacak, tartışacak ve birlikte öğreneceğiz. Yaklaşık 60 gençlik örgütünün bir araya geleceği buluşmada gençlik örgütlerinin yanı sıra seçilmiş yerel yönetim temsilcileri, bürokratlar ve uzmanlar da yer alacak.

Gençlik Çalışmaları Forumu’na katılmak isteyen örgütlerin 18-30 yaş arasında bir temsilciyi belirleyerek aşağıdaki başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Diyarbakır’dan başvuru yapacak örgütlerin yemek masrafları, diğer illerden katılacak örgütlerin ise yol, yemek ve konaklama masrafları GoFor tarafından karşılanacaktır. 

  • Katılım kontenjanla sınırlıdır.
  • Başvuru için GoFor üye örgütü olmanız gerekmemektedir.
  • Diyarbakır, Mardin, Batman, Muş, Bingöl, Elazığ, Tunceli, Malatya, Adıyaman, Gaziantep ve Şanlıurfa illerinden başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru formu için tıklayın!
Son başvuru tarihi : 9 Nisan 2024, 23.59

ℹ️ Toplantı ve başvuru ile alakalı tüm sorularınız için mustafaonur.kaygisiz@go-for.org e-posta adresinden Örgütlenme ve Operasyon Koordinatörü Mustafa Onur Kaygısız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

Arama

Önerilen Yazılar