Genç Adaylar Konuşuyor – 2. Bölüm – Şimdi Yayında


Linda İncir – Cumhuriyet Halk Partisi – İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı
#kaçgençvar

‘Genç Adaylar Konuşuyor’ Programının 2. Bölümü Sizlerle

Bu bölümdeki konuğumuz Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Linda İncir

Linda İNCİR,

11 Mayıs 2002 yılında Hatay’da doğdum. 2020 yılında Dr. Mustafa Gençay Anadolu Lisesi’ni bitirdim. Demiroğlu Bilim Üniversitesi Psikoloji bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.
Ali İsmail KORKMAZ Vakfı, Düş Elçileri Programı kapsamında 2017-2020 yılları arasında Hatay Düş Elçisiydim. 2020 yılından beri de İstanbul Düş Elçisiyim. Gençlik Örgütleri Forumu “Talep Et!” programına Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nı temsilen katıldım. İklim Öncüleri ekibinde yer alıyorum ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi İklim Platformu Danışma Kurulu üyesiyim. İstanbul Planlama Ajansı Gençlik Platformunda yer almaktayım.

Kurucularından olduğum Griysek Topluluğu, akran aktarımı yöntemi ile dayanışma ve sevgi çemberleri yaparak gençleri duygusal olarak destekliyoruz. Enerjisa Enerji ve Bilim Virüsü işbirliğinde “Enerji Koruyucuları” programı kapsamında eğitmen eğitimi aldım ve okullarda çocuklara uygulamalı eğitim verdim. İstanbul Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü/Beyoğlu Sosyal Hizmet Merkezi’nde staj yaptım.

Kızılay Toplum Merkezlerinde Nitelikli Gönüllülük Projesi kapsamında Bağcılar Toplum Merkezi ‘nde gönüllü faaliyetlerde bulundum. İngilizce ve Arapça biliyorum. Sen de genç adayları tanımak ve görünürlüklerine destek vermek için YouTube kanalımıza abone olabilir ve bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsin.

GoFor’dan haberdar olmak için
https://www.facebook.com/gofortr
https://twitter.com/gofortr
https://www.instagram.com/gofortr/
https://www.linkedin.com/company/gofortr

Sosyal Medya

Arama

Önerilen Yazılar