18-20 Mayıs Gençler ve Karar Vericiler Yuvarlak Masada Buluşuyor

Yuvarlak Masa Toplantıları, gençlerin ve politika yapıcıların bir araya gelerek gençlerin sağlık, eğitim, çevre, spor, genç katılımı, gençlik çalışmaları, istihdam alanlarında tartışarak bu konularda politika şartı hazırlamayı amaçlayan toplantılardır. Gençlik Örgütleri Formu Derneği bu toplantılar sonucunda elde ettiği veriler ile gençlik alanındaki sorunların çözülmesi amacıyla lobicilik ve savunuculuk faaliyetleri düzenlenecektir.

GoFor 18-20 Mayıs 2018 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan yuvarlak masa toplantısına Türkiye’nin birçok ilinde 90 sivil toplum temsilcisi ve 50’nin üzerinde politika yapıcının katılması beklenmektedir.

  • Toplantıda yer alarak gençlik alanındaki karar alıcılarla yuvarlak masalarda buluşmak ve gençlik sorunlarına çözüm önerileri getirmek istiyorsanız
  • 18-30 yaş arasında bir gençseniz

 

Başvuru için aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Katılmaya hak kazanan katılımcılar ile 29 Nisan 2018 günü mail adresleri üzerinden iletişime geçilecektir. SEÇİLMEYEN TEMSİLCİLER AYRICA BİLGİLENDİRİLMEYECEKTİR.

 

Başvuru formu:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfuPTTvomWrHkT8vRTCdkTCDkHET2K34p-1YjUk_7v83KcGeA/viewform

 

Not: Üye derneklerin temsilcilerine öncelik verilecektir.
Bilgi için: yuvarlakmasa@go-for.org.tr

Sosyal Medya

Arama

Önerilen Yazılar