GoFor’a Emek Veren Genç Aday Adaylarını Destekliyoruz

Linda İNCİR,

11 Mayıs 2002 yılında Hatay’da doğdum. 2020 yılında Dr. Mustafa Gençay Anadolu Lisesi’ni bitirdim. Demiroğlu Bilim Üniversitesi Psikoloji bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.

Ali İsmail KORKMAZ Vakfı, Düş Elçileri Programı kapsamında 2017-2020 yılları arasında Hatay Düş Elçisiydim. 2020 yılından beri de İstanbul Düş Elçisiyim. Gençlik Örgütleri Forumu “Talep Et!” programına Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nı temsilen katıldım. 

İklim Öncüleri ekibinde yer alıyorum ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi İklim Platformu Danışma Kurulu üyesiyim. 

İstanbul Planlama Ajansı Gençlik Platformunda yer almaktayım. 

Kurucularından olduğum Griysek Topluluğu, akran aktarımı yöntemi ile dayanışma ve sevgi çemberleri yaparak gençleri duygusal olarak destekliyoruz.

Enerjisa Enerji ve Bilim Virüsü işbirliğinde “Enerji Koruyucuları” programı kapsamında eğitmen eğitimi aldım ve okullarda çocuklara uygulamalı eğitim verdim.

İstanbul Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü/Beyoğlu Sosyal Hizmet Merkezi’nde staj yaptım.

Kızılay Toplum Merkezlerinde Nitelikli Gönüllülük Projesi  kapsamında Bağcılar Toplum Merkezi ‘nde gönüllü faaliyetlerde bulundum.

İngilizce ve Arapça biliyorum.

Cumhuriyet Halk Partisi
İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı

Şilan EKİNCİ

2010 yılında sivil toplum kuruluşlarıyla başlayan gönüllülük hikayem.Toplumsal sorunları inceleme, araştırma çözüm geliştirme isteğimi eğitim sürecimle birleştirerek Mersin Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirdim.

Eğitim süresince de  ve sonrasında da farklı gruplarla çalışmaya önem verdim Romanlar, gençler, kadınlar, özel gereksinimi bireyler, Lgbti+ ve mültecilerle çalışma fırsatına sahip oldum. Şu anda  hem profesyonel olarak hem de gönüllü olarak sivil toplum kuruluşlarına proje danışmanlığı, raporlama izleme, değerlendirme çalışmalarında destek sağlamaktayım. Bunun yanında özel eğitimde ücretli öğretmen olarak görev yapmaktayım.

Sivil toplumda verdiğim hak mücadelesini siyasetin bir parçasına taşıyarak verdiğim mücadeleyi daha fazla duyurma gayretiyle aday adaylığı başvurumu gerçekleştirdim.

Parçası olduğum Gençlik Örgütleri Forumu’ndan da güç alarak gençlerin siyasete aktif katılımını istiyor ve önemli buluyorum.

Türkiye İşçi Partisi
Mersin Milletvekili Aday Adayı

Sosyal Medya

Arama

Önerilen Yazılar