Denetim Kurulu 2022 – 2024

Barış Ballık- Gençlik Örgütleri Forumu Denetim Kurulu Üyesi

Barış Ballık İstanbul’da doğdu ve lisans eğitimini 2019’da Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde ikincilikle bitirdi. 2021’den itibaren İstanbul Medeniyet Üniversitesinde yine Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde yüksek lisans yapmaktadır. Ayrıca yüksek lisans öğreniminin yanı sıra araştırmalarını TUBİTAK desteğiyle yürütmektedir. Lisans hayatından itibaren kulüp başkanlığı ve yönetim görevleriyle toplumsal çalışmalara başlayan Barış yine TUBİTAK 4007 gibi gönüllü esaslı programlarda asistan olarak görev almıştır. Ayrıca 2019’dan itibaren Momentum Gençlik Ağı Derneği bünyesinde olan Barış geçtiğimiz süre zarfında bazı hak temelli projelerin gerçekleştirilmesinde görev
almış, güncel olarak ise “Türkiye’de İklim Değişikliği Politikaları” üzerine çalışmalar yaparak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özlem Habiboğlu – Gençlik Örgütleri Forumu Denetim Kurulu Üyesi

02.04.1998 yılında Kahramanmaraş’ta doğan Özlem Habiboğlu, lisans eğitimini İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sosyal Hizmet bölümünde tamamlamıştır. Mevcutta Marmara Üniversitesi Küresel Şehirler ve İstanbul Araştırmaları yüksek lisans programının tez döneminde olup akademik olarak katılım, kent hakkı ve yerel yönetimler odaklı çalışmaktadır. Kariyerine Kızılay Toplum Merkezinde UNICEF projesi kapsamında yürütülen dezavantajlı gruplara, yabancı uyruklulara yönelik sosyal hizmet modelleri geliştirme ve çocuk koruma alanında sosyal hizmet uzmanı olarak başlamıştır. Mevcut durumda Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında sosyal hizmet uzmanı olarak görev almaktadır. Gençlik alanına dair ilgisi sebebiyle merkezi Bursa’da bulunan E-Gençlik derneği gönüllüsü ve üyesi olmuş, GoFor temsilcisi olarak gençlik alanında yer almıştır.

Pelin Sezer – Gençlik Örgütleri Forumu Denetim Kurulu Üyesi

1998 yılında İzmir’de doğdum. Çanakkale Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun olduktan sonra Adnan Mendres Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünü okudum. Şuan özel bir şirkette yönetici olarak çalışmaktayım. 
2020 yılında Topluma Destek Derneği gönüllüsü olarak sivil toplum çalışmaları yapmaktayım. 2021 yılından itibaren  ise tam üye olarak Go-for çatısı altında devam buna etmekteyim.